Darbs Nīderandē industriālā veļas mazgātuvē netālu no Amsterdamas

Alga no 2300 EUR/mēn. Ātra izbraukšana. Nodrošināta dzīvesvieta un 40 darba stundas nedēļā, iespējamas virsstundas. Nīderlandes sociālās garantijas. Darbiniekiem nepieciešamas: angļu vai poļu valodas sarunvaloda. Pienākumi: veļas šķirošana, veļas iekraušana/izkraušana no veļasmašīnām, veļasžāvētājiem, veļas locīšana, pakošana un tml. Ir iespēja noskatīties darba video.

Darbs pasūtījumu komplektētājiem (order picking) gaļas fabrikā Nīderlandē

Alga no 2350 - 2550 EUR/mēn. Pienākumi: pasūtījumu sagatavošana. Prasības: vēlama iepriekšējā pieredze, taču nav obligāta, angļu valoda sarunvalodas līmenī, B kat autovadītāja apliecība. Nodrošināta dzīvesvieta un transports uz/no darbu.

Darbs "reach truck" vadītājam Nīderlandē

Alga no 2450 EUR/mēn. Pienākumi: palešu novietošana fabrikā ar reach truck. Prasības: atbildība, precizitāte, vismaz pāris gadu pieredze; angļu vai nolandiešu valoda sarunvalodas līmenī; B kat autovadītāja apliecība, vēlams savs auto. Piedāvā: 2 maiņas: 05:00 - 14:00,14:00 - 22:15, labiekārtotu dzīvesvietu (samaksa no algas).

Pieejamas brīvas darbavietas jauniešiem/tēm Nīderlandē dārzkopībā, lauksaimniecībā

Alga no 1550 - 2200 EUR/mēn. Darba uzsākšana no maija beigām/jūnija sākuma līdz augusta vidum/septembra sākuma (atkarīgs no laikapstākļiem). Vidēji 40 darba stundas nedēļā, iespējamas virsstundas. Komfortabla dzīvesvieta (samaksa no algas) un BEZMAKSAS transports uz/no darbu nodrošināts. Priekšroka kandidātiem, kam ir autovadītāja apliecība. Nepieciešama angļu sarunvaloda. Telefonintervija ar darba devēju. Vietu skaits ierobežots.

Darbs cāļu audzētavā ar/bez angļu valodas Nīderlandē

Alga no 2100 EUR/mēn + bonusi. Darbs devējs nodrošīna ar 40 darba stundām nedēļā, iespējamas virsstundas. Tiek akceptēti vīrieši, sievietes, vīrieši, pāri. Piedāvā: dzīvesvietu, ļoti tuvu darbam (samaksa no algas); Nīderlandes sociālās garantijas, ilgtermiņa līgumu. Prasības: laba fiziskā sagatavotība, vēlama angļu valoda. Pienākumi: cāļu kopšana, audzēšana, putnu šķirošana, potēšana, uzkopšanas darbi u.c.

Darbs ātro pusdienu (Āzijas ēdienu, pusfabrikātu) fabrikā Nīderlandē

Alga atkarībā no maiņas no 2300 – 2800 EUR/mēn neatkarīgi no vecuma, iespējamas virsstundas. Darba maiņas: vienu nedēļu 05:00-14:00, otru nedēļu 14:00-23:00. Nodrošināts: transports uz/no darbu, dzīvesvieta (samaksa no algas). Pienākumi: produkcijas svēršana, pakošana, kvalitātes kontrole. Nepieciešamas angļu valodas zināšanas sarunvalodas līmenī.

Darbs fabrikās "forklift" vadītājiem Nīderlandē

Alga no 2050 EUR/mēn. Pienākumi: preču novietošana ar "forklift". Prasības: atbildība, precizitāte, angļu valoda sarunvalodas līmenī, vēlama B kat autovadītāja apliecība. Piedāvā: algu katru nedēļu, nodrošinātas +- 40 darba stundas nedēļā, iespējamas virsstundas.

Darbs noliktavās Nīderlandē komplektētājiem (order picking)

Atalgojums 2100 - 2600 EUR/mēn atkarībā no uzņēmuma. Darba grafiks: plkst. 7:00-15:00 vai plkst. 8:30-18:00. Darba devējs nodrošina: dzīvesvietu (samaksa no algas); transports uz/no darbu; no 40 darba stundām nedēļā (divās maiņās no pirmdienas līdz piektdienai, iespēja strādāt arī sestdienās); Nīderlandes darba līgums (sociālās garantijas); darbs ilgtermiņā. Darba pienākumi: komplektēt pasūtījumus, pakot preces, līmēt uzlīmes, darbs ar rokas skeneri. Prasības kandidātiem: angļu valodas zināšanas, vēlama autovadītāja apliecība.

Darbam Nīderlandē tiek meklēti palīgstrādnieki laistīšanas sistēmu ierīkošanā futbola laukumos uc. objektos

Atalgojums no 2300 EUR/mēn. Darba pienākumi - ūdens vada (cauruļu) ierīkošana, rakšanas darbi. Darba devējs nodrošina - 40 darba stundas nedēļā, dzīvesvietu (samaksa no algas), bezmaksas transportu uz/no darbu un veselības aprūpi. Prasības - angļu valodas zināšanas, B kategorijas autovadītāja apliecība.

Darbs pie līnijas cīsiņu/kupātu fabrikā Nīderlandē

Darba alga no no 2000 EUR/mēn. Piedāvā: darbu ilgtermiņā; +- 40 darba stundas nedēļā; bezmaksas transportu uz/no darbu; Nīderlandes sociālās garantijas. Darba devējs nodrošina ar labiekārtotu dzīvesvietu. Pienākumi: darbs ar iekārtām, pakošana, kvalitātes kontrole, darba vietas uzkopšana. Prasības: nepieciešamas angļu sarunvalodas zināšanas.

Darbs alumīnija logu rāmju rūpnīcā Nīderlandē

Alga no 2350 EUR/mēn. Pienākumi: logu rāmju salikšana, skrūvēšana, montāža. Prasības: vēlama iepriekšēja pieredze tehniskā jomā, labas angļu valodas zināšanas, B kat autovadītāja tiesības. Piedavā: nodrošinātu dzīvesvietu (viens istabā), transportu uz/no darbu, Nīderlandes sociālās garantijas, vidēji 45 darba stundas nedēļā.

Darbam Nīderlandē nepieciešami darbinieki koka kastu izgatavošanā (lauksaimniecības produktiem)

Atalgojums no 2300 EUR/mēn. Stabili 40 darba stundas nedēļā, iespējamas virsstundas. Dzīvesvieta nodrošināta, 5 min no darba, lētas izmaksas. Darba uzsākšana nekavējoties. Pienākumi: koka griešana pēc izmēriem, naglošana, darbs ar iekārtām. Nīderlandes darba līgums (sociālās garantijas), darbs ilgtermiņā. Kandidātiem nepieciešama pieredze kokapstrādē, angļu valodas pamatzināšanas.

Darbs Nīderlandē, koka moduļu māju izgatavošana fabrikā

Alga no 3100 EUR/mēn. Darba uzsākšana steidzami. Piedāvā: dzīvesvietu, visas sociālas garantijas, veselības apdrošināšana, darba apģērbs. Prasības: pieredze celtniecībā, autovadītāja apliecība, vēlams savs auto.

Darbs pie līnijas picu fabrikā Nīderlandē

Darba alga no 1900 EUR/mēn neatkarīgi no vecuma. Piedāvā: darbu ilgtermiņā; nodrošinātas +- 40 darba stundas nedēļā; dzīvesvietu (samaksa no algas); bezmaksas transports uz/no darbu; Nīderlandes sociālās garantijas. Pienākumi: darbs ar iekārtām, pakošana, kvalitātes kontrole, darba vietas uzkopšana. Prasības: nepieciešamas angļu sarunvalodas zināšanas.

Darbs ar iekārtām konservēto zupu fabrikā Nīderlandē

Tiek piedāvāts: darba alga no 2250 EUR/mēn neatkarīgi no vecuma; darbs ilgtermiņā; no 36 darba stundām nedēļā; dzīvesvieta (samaksa no algas); bezmaksas transports uz/no darbu; Nīderlandes sociālās garantijas. Nepieciešamas angļu sarunvalodas zināšanas. Pienākumi: darbs ar iekārtām, pakošana, kvalitātes kontrole, darba vietas uzkopšana.

Darbs amaryllis, kallu, frēziju ziedu siltumnīcās Nīderlandē

Alga no 2100 EUR/mēn. Pienākumi: ziedu kopšana, griešana, pakošana. Prasības: vēlama iepriekšēja pieredze ziedu kopšanā; angļu valoda sarunvalodas līmenī. Nodrošina: dzīvesvietu (samaksa no algas), transportu uz/no darba, Nīderlandes sociālās garantijas. Sezonas darbs, var strādāt arī sestdienās.

Darbs vistas gaļas fabrikā Nīderlandē

Algu izmaksā katru nedēļu. Ar/bez angļu valodas. Alga no 2050,00 EUR/mēn neatkarīgi no vecuma. Tiek akceptēti pāri, sievietes un vīrieši. Bezmaksas transports uz/no darbu. Nodrošināta dzīvesvieta (samaksa no algas). Ja laba angļu valoda, var tikt arī uz citu fabriku. Pienākumi: produkcijas svēršana, pakošana, kvalitātes kontrole.

Darbs siera fabrikās Nīderlandē

Alga no 2300 - 2900 EUR/mēn, atkarībā no maiņas. Piedāvā: nodrošināta dzīvesvieta (samaksa no algas), ilgtermiņa līgums (Fāze C), darbs 2 maiņās (rīta un dienas), iespējamas arī nakts maiņas, nodrošināts bezmaksas transports uz/no darbu, Nīderlandes sociālās garantijas. Prasības: darbiniekiem nepieciešama angļu sarunvaloda, obligāta pieredze pārtikas fabrikās, būt gatavam strādāt arī pie pazeminātas temperatūras. Pienākumi: iekārtu pārraudzība, pakošanas darbi, uzlīmju līmēšana, kvalitātes kontrole.

Darbs Nīderlandē žalūziju un saules nojumju rūpnīcā

Tiek piedāvāts: darba alga no 2200 EUR/mē); darbs ilgtermiņā; nodrošinātas +-40 darba stundas nedēļā no 7:30 līdz 16:30, iespējamas virsstundas; labiekārtota dzīvesvieta, ir iespēja dzīvot vienam istabā; telefonintervija ar darba devēju; Nīderlandes sociālās garantijas. Pienākumi: montāža, pakošana, kvalitātes kontrole, darbs loģistikas nodaļā. Prasības: angļu sarunvalodas zināšanas.

Darbs Nīderlandē interneta veikala noliktavā

Alga no 2050 EUR/mēn vienota likme neatkarīgi no vecuma. Darbs ar atgriezto preci. Apģērbu, apavu un aksesuāru šķirošana, pakošana, darbs ar skeneri. Dzīvesvieta, transports nodrošināts, veselības apdrošināšana, visas sociālās garantijas. Ilgtermiņa līgums.

Darbs ziedu laistīšanas darbiniekam Nīderlandē

Atalgojums sākot no 2350 EUR/mēn. Pienākumi: automašīnas ar piekabi vadīšana, publisko parku, ielu, ziedu kompozīciju, zāliena laistīšana. Prasības: angļu valoda sarunvalodas līmenī, BE kat autovadītāja apliecība. Nodrošināta dzīvesvieta (samaksa no algas) un transports uz/no darbu.

Nepieciešami palīgi PVC logu montētājiem Nīderlandē

Alga +-no 2650 EUR/mēn. Algu izmaksā reizi nedēļā. Piedāvā: dzīvesvietu (viens istabā, samaksa no algas), darba apģērbu, instrumentus. Pienākumi: PVC logu montāža. Prasības: pieredze celtniecībā; angļu, vācu vai holandiešu valoda B1 līmenī; vēlama B kat autovadītāja apliecība.

Darbs betona elementu rūpnīcā Nīderlandē – betonētājiem/armētājiem un metinātājiem

Alga no 3100 EUR/mēn, izmaksa katru nedēļu. Nodrošinātas no 40 stundām nedēļā. Nepieciešama angļu valodas sarunvaloda, Nīderlandes darba līgums. Uzņēmums nodrošina: darba apģērbu, labiekārtotu dzīvesvieta (dzīvo viens istabā, samaksa no algas), transportu uz/no darbu. Vēlama pieredze betona rūpnīcā, prasme lasīt rasējumus.

Darbs armatūras metināšanā MIG/MAG betona rūpnīcā Nīderlandē

Alga no 3100 EUR/mēn. Nodrošināta dzīvesvieta (samaksa no algas) un transports uz/no darbu, visas sociālas garantijas, veselības apdrošināšana, ilgtermiņa līgums. Darbs ne mazāk kā 40 darba stundu nedēļā. Prasības: angļu valodas zināšanas, sertifikāts nav nepieciešams, iepriekšēja pieredze, prasme lasīt rasējumus.

Nepieciešami kravas automašīnu vadītāji C, E kat + 95 kods Nīderlandē

Darba alga no 3900 - 4500 EUR/mēn. Darba algu maksā reizi nedēļā. Minimālais stundu skaits nedēļā 55, iespējams strādāt virsstundas. Darbinieka pienākumi: piegādāt lielveikaliem/veikaliem preces lielajās pilsētās (Nīderlandes ziemeļi vai Beļgijas dienvidi). Nepieciešams: vismaz 2 gadu pieredze ar C, E kat + 95 kods, angļu valodas sarunvaloda, nepieciešams savs auto, lai tikt no dzīvesvietas līdz kravas automašīnu stāvvietai (apmaksā 0,19 eur/km neto). Darba devējs nodrošina: labiekārtotu dzīvesvietu (atsevišķa istaba, divi cilvēki mājā, wifi), Nīderlandes sociālās garantijas, darba auto - truck/trailer, 3 axis, steering wheels on the back! (DAF and Iveco). Ilgtermiņa darba līgums.

Darbs elektriķim Nīderlandē saules paneļu uzstādīšanā

Alga no 3100 EUR/mēn. Nodrošinātas 50 darba stundas nedēļā, daudz virsstundas. Darbs komandā ar saules paneļu montieriem. Nepieciešama pieredze elektriķa darbā vismaz 2 gadi (priekšroka tiem kandidātiem, kam pieredze darbā ar saules paneļiem), vēlama B kategorijas auto vadītāja apliecība, angļu valodas zināšanas. Uzņēmums nodrošina: darba busu, visus nepieciešamos instrumentus, dzīvesvietu (dzīvo 1 istabā), bezmaksas transportu uz/no darbu, visas Nīderlandes sociālas garantijas, ilgtermiņa darba līgumu.

Nepieciešams PVC logu montētājs Nīderlandē

Alga +-no 2850 EUR/mēn. Algu izmaksā reizi nedēļā. Piedāvā: dzīvesvietu (viens istabā, samaksa no algas), darba apģērbu, instrumentus. Pienākumi: PVC logu montāža. Prasības: pieredze vismaz 1 gadu; angļu, vācu vai holandiešu valoda B1 līmenī; B kat autovadītāja apliecība un savs auto.

Nepieciešami metāla fasādes montieri Nīderlandē

Darba alga no 2600 EUR/mēn. Uzņēmums piedāvā: 40 darba stundas nedēļā, dzīvesvietu (vienvietīga guļamistaba), ilgtermiņa Nīderlandes darba līgumu, darbu komandā, darba alga tiek izmaksāta reizi nedēļā. Pienākumi: metāla paneļu un elementu montāža pie betona sienām, darbs ar elektroinstrumentiem, materiālu piestiprināšana ar skrūvēm. Jāspēj lasīt tehniskos rasējumus, ievērot instrukcijas un pareizi un droši uzstādīt elementus. Nepieciešams: vismaz 2 gadu nesena pieredze fasādes montētāja, apšuvuma, būvgaldnieka, saliekamo māju montiera vai tamlīdzīgā amatā, B kat vadītāja apliecība (vēlams savs auto), angļu, vācu vai holandiešu valoda B1 līmenī.

Autoserviss Nīderlandē meklē autokrāsotājus (krāsošana, pulēšana, sagatavošana)

Darba alga no +- 2650 EUR/mēn. Nodrošināta BEZMAKSAS dzīvesvieta (viens istabā), WiFi. Darba pienākumi - auto krāsošana ar ūdensbāzes krāsām, detaļu un virsmas sagatavošana krāsošanai, defektu novēršana, pulēšana. Prasības kandidātiem - vairāku gadu pieredze līdzīgā amatā, B kategorijas autovadītāja apliecība, angļu valodas zināšanas.

Autoserviss Nīderlandē meklē speciālistus auto sagatavošanai krāsošanai

Darba alga no +- 2650 EUR/mēn. Nodrošināta BEZMAKSAS dzīvesvieta (viens istabā), WiFi. Darba pienākumi - auto virsbūves sagatavošana krāsošanai; skrāpējumu, plaisu, iespiedumu remonts; gruntēšana. Prasības kandidātiem - vairāku gadu pieredze līdzīgā amatā, B kategorijas autovadītāja apliecība, angļu valodas zināšanas.

Nīderlandes uzņēmums meklē namdarus/galdniekus koka veidņu izgatavošanai

Alga no 3100 EUR/mēn. Stabili nodrošinātas 40 darba stundas nedēļā. Nodrošināta labiekārtota dzīvesvieta (samaksa no algas), automašīna. Prasības kandidātiem - prasme lasīt rasējumus, angļu valodas zināšanas, kā arī B kat. autovadītāja apliecība tiks uzskatīta par priekšrocību. Nīderlandes darba līgums.

Autoserviss Nīderlandē meklē automehāniķus

Darba alga no +- 2650 EUR/mēn, tiek nodrošināta labiekārtota BEZMAKSAS dzīvesvieta, labi darba apstākļi. Nodrošināta apmaksāta dzīvesvieta (viens istabā), WiFi. Darba pienākumi - veikt tehniskās apkopes - eļļas, filtru, bremžu kluču uc. maiņa, veikt auto diagnostiku. Prasības kandidātiem - 5-7 gadu darba pieredze, B kategorijas autovadītāja apliecība, angļu valodas zināšanas, vēlama attiecīga izglītība.

Steidzami nepieciešami metāla žogu montieri Nīderlandē

Darba alga no 2400 EUR/mēn. Uzņēmums piedāvā: 40 darba stundas nedēļā, labiekārtotu dzīvesvietu (samaksa no algas), ilgtermiņa Nīderlandes darba līgumu, darbu komandā, darba alga tiek izmaksāta reizi nedēļā. Pienākumi: žogu/margu montāža ēkām. Darbs ar RVS un stiklu. Darbs ar elektroinstrumentiem, materiālu piestiprināšana ar skrūvēm. Nepieciešams: labas tehniskās zināšanas montāžā, B kat vadītāja apliecība (vēlams savs auto), angļu vai holandiešu valoda B1 līmenī. Jāspēj lasīt tehniskos rasējumus, ievērot instrukcijas un pareizi un droši uzstādīt elementus.

Darbs betona elementu rūpnīcā Nīderlandē – celtņa operatora palīgam

Alga no 3100 EUR/mēn. Darbs 40 stundas nedēļā, algu izmaksa katru nedēļu. Nīderlandes darba līgums. Pienākumi: palīdzēt celtņa operatoram stiprināt troses pie betona elementiem un tml darbi. Nepieciešama pieredze līdzīgā darbā, augsta atbildības sajūta, angļu valodas sarunvaloda. Vēlama pieredze betona rūpnīcā vai CE kat tiesību esamība. Uzņēmums nodrošina: darba apģērbu, labiekārtotu dzīvesvietu (dzīvo viens istabā, samaksa no algas), transportu uz/no darbu.

Darbs metinātājiem MIG/MAG Nīderlandē

Alga no 3300 EUR/mēn. Pienākumi: tērauda konstrukciju metināšana kuģu būves nozarē pēc tehniskā rasējuma. Nepieciešams: vismaz 3 gadu pieredze MIG/MAG metināšanā, mācēt lasīt rasējumus, labā angļu valoda, sertifikāts 135 vai 138, B kat autovadītāja apliecība. Uzņēmums piedāvā: darbu divās maiņās, stabili 40 st/ned (ar iespēju strādāt līdz 50 st/ned), dzīvesvietu (viens istabā), bezmaksas transportu uz/no darbu, algu katru nedēļu, Nīderlandes sociālās garantijas, ilgtermiņa līgumu.

Darbs CNC operatoram ar lāzera iekārtām Nīderlandē

Alga no 3200 EUR/mēn. Nodrošinātas vidēji 50 darba stundas nedēļā. Nepieciešama vismaz neliela pieredze darbā ar metāla CNC, angļu valodas zināšanas, B kategorijas auto vadītāja apliecība (priekšroka tiem, ja ir savs auto). Uzņēmums nodrošina: darbu 3 maiņās, dzīvesvietu (dzīvo 1 istabā), bezmaksas transportu uz/no darbu, visas Nīderlandes sociālas garantijas, ilgtermiņa darba līgumu.

Darbs kravas automašīnas vadītājam betona rūpnīcā Nīderlandē

Alga no 2900 EUR/mēn. Nodrošināta dzīvesvieta (atsevišķa istaba) un bezmaksas transports uz/no darbu - visas sociālas garantijas, veselības apdrošināšana - ilgtermiņa līgums. Darbs ne mazāk kā 40 stundas nedēļā. Prasības: CE autovadītāja apliecība, angļu valodas zināšanas, iepriekšēja pieredze.

Darbam Nīderlandē nepieciešams rūpnieciskais krāsotājs

Alga no 2350 EUR/mēn. Pienākumi: metālkonstrukciju krāsošana ar pistoli un šķidro krāsu; pirmsapstrāde un pēcapstrāde. Nepieciešams: vismaz 2 gadu pieredze līdzīgā amatā, angļu sarunvalodas līmenī, B kat autovadītāja apliecība. Uzņēmums piedāvā: darba laiks no 7:00 – 15:30, nodrošinātas 38 st/ned, dzīvesvieta (viens istabā), bezmaksas transportu uz/no darbu, algu katru nedēļu, Nīderlandes sociālās garantijas, ilgtermiņa līgumu.