ir759

 

Darbs lauksaimniecībā Īrijā

Darba devējs piedāvā labu darba samaksu 500 - 700 EUR/nedēļā neto (2100 - 3000 EUR/mēnesī), atkarībā no izstrādes, apmācību, kā arī sociālās garantijas un nodrošinātu dzīvesvietu. Kandidātiem jābūt: - vēlams darba pieredzei lauksaimniecībā; - strādīgiem, ar augstu darba atbildību. Lētas dzīvošanas izmaksas, tuvu darba vietai. Tiek piedāvāts ilgtermiņa līgums.
 

Darbs Īrijā, gaļas fabrikā

Alga no 11,30 - 13,80 EUR/stundā (2000 - 2400 EUR/mēnesī). Darbs pakotājiem un gaļas izcirtējiem. Svaigās gaļas pakošana, griešana. Darba devējs nodrošina drīvesvietu un transport uz darbu. 
 

Bārmenis / barista - darbs Īrijā pie tiešā darba devēja

Atalgojums sākot no 2000 EUR/mēnesī (no 11,30 EUR/stundā). Tiek nodrošinātas 40 darba stundas nedēļā. Dzīves vieta nodrošināta mājā vai dzīvoklī netālu no darba vietas, sociālās garantijas. Vēlama iepriekšeja pieredze kā baristai, spēja ātri un kvalitatīvi strādāt, zināšanas angļu valodā.
 

Darbs fabrikā Īrijā vienu mēnesi no novembra līdz decembrim

Paņem atvaļinājumu, aizbrauc uz 1 mēnesi uz Īriju un nopelni 3100-3500 EUR neto. Darbs gaļas pārstrādes fabrikā. Darba piedāvājums laika posmā no novembra līdz decembrim.
Prasības kandidātiem: laba fiziskā sagatavotība, atbildīga attieksme pret darbu, var bez angļu valodas zināšanām. Dzīvesvieta, transports uz/no darba nodrošināts. Vietu skaits ierobežots.
 

Darbs Īrijā beķerejā - konditoram pie tiešā darba devēja

Atalgojums sākot no 2000 EUR/mēnesī (no 11,30 EUR/stundā). Tiek nodrošinātas līdz 40 darba stundām nedēļā. Dzīves vieta nodrošināta mājā vai dzīvoklī netālu no darba vietas, sociālās garantijas. Vēlama iepriekšeja pieredze beķerejā (var būt arī neliela), pamatzināšanas angļu valodā, prasme ātri strādāt.
 

Jūras produktu rūpnīcā Īrijā vajadzīgi darbinieki

Atalgojums: 11,30 EUR/stundā, darbs 40 stundā nedēļā. Nodrošināta dzīvesvieta.Vakances gan sievietēm, gan vīriešiem. Prasības kandidātiem: vismaz angļu val.pamatzināšanas, atbildīga attieksme pret darbu, priekšrocība kandidātiem ar līdzīgu darba pieredzi.
 

Darbs Īrijas viesnīcās

Alga no 11,30 EUR/stundā (no 2000 EUR/mēnesī). Nepieciešamas darbinieces uzkopšanas sfērā - istabene. Dzīvesvieta nodrošināta. Tiek nodrošinātas 40 darba stundas nedēļā. No darbinieka tiek prasīta iepriekšējā pieredze un angļu pamatzināšanas. Sociālās garantijas, ēdināšana darba laikā.