ir759

 

Darbs lauksaimniecībā Īrijā. Darba devējs piedāvā labu darba samaksu 300 - 450 EUR/nedēļā neto (1350 - 2000 EUR/mēnesī), atkarībā no izstrādes, apmācību, kā arī sociālās garantijas un nodrošinātu dzīvesvietu.

Kandidātiem jābūt:
- vēlams darba pieredzei lauksaimniecībā;
- strādīgiem, ar augstu darba atbildību.
Lētas dzīvošanas izmaksas, tuvu darba vietai. Tiek piedāvāts ilgtermiņa līgums.


Bārmenis / barista - darbs Īrijā pie tiešā darba devēja. Atalgojums sākot no 1700 EUR/mēnesī (no 9,80 EUR/stundā).

Tiek nodrošinātas 40 darba stundas nedēļā. Dzīves vieta nodrošināta mājā vai dzīvoklī netālu no darba vietas, sociālās garantijas. Vēlama iepriekšeja pieredze kā baristai, spēja ātri un kvalitatīvi strādāt, zināšanas angļu valodā.


Darbs fabrikā Īrijā vienu mēnesi no 18.11. - 23.12.2019. 

Paņem atvaļinājumu, aizbrauc uz 1 mēnesi uz Īriju un nopelni 2650 EUR neto ( uz rokas). Darbs gaļas pārstrādes fabrikā. Darba piedāvājums laika posmā no 17.11.2019 līdz 23.12.2019.
Prasības kandidātiem: laba fiziskā sagatavotība, atbildīga attieksme pret darbu, var BEZ angļu valodas zināšanām. Dzīvesvieta, transports uz/no darba nodrošināts. Maksā tikai par biļetēm.
Pasteidzies! Vietu skaits ierobežots.


Darbs Īrijā beķerejā - konditoram pie tiešā darba devēja. Atalgojums sākot no 1700 EUR/mēnesī (no 9,80 EUR/stundā).

Tiek nodrošinātas līdz 40 darba stundām nedēļā. Dzīves vieta nodrošināta mājā vai dzīvoklī netālu no darba vietas, sociālās garantijas. Vēlama iepriekšeja pieredze beķerejā (var būt arī neliela), pamatzināšanas angļu valodā, prasme ātri strādāt.


Jūras produktu rūpnīcā Īrijā vajadzīgi darbinieki. Nodrošināta dzīvesvieta. Atalgojums: 9,80 EUR/stundā, darbs 40 stundā nedēļā.

Vakances gan sievietēm, gan vīriešiem.
Prasības kandidātiem: vismaz angļu val.pamatzināšanas, atbildīga attieksme pret darbu, priekšrocība kandidātiem ar līdzīgu darba pieredzi.


Darbs Īrijas viesnīcās. Alga no 9,80 EUR/stundā (no 1700 EUR/mēnesī).

Nepieciešamas darbinieces uzkopšanas sfērā - istabene. Atalgojums sākot no 9,80 EUR/stundā ( no 1700 EUR/mēnesī). Dzīvesvieta nodrošināta. Tiek nodrošinātas 40 darba stundas nedēļā. No darbinieka tiek prasīta iepriekšējā pieredze un angļu pamatzināšanas. Sociālās garantijas, ēdināšana darba laikā.