nl 759


Darbs Nīderlandē Ziemeļjūras krasta stiprinātājiem.

Alga 11,33 EUR/stundā (no 1900 EUR/mēnesī). Darba devējs nodrošina 40 darba stundas nedēļā, sociālās garantijas un transportu uz darbu. Prasības kandidātiem - angļu valodas zināšanas, vēlama B kategorijas autovadītāja apliecība.


Ilgstošs darbs konditorejas izstrādājumu fabrikā Nīderlandē (maize, bagetes, keksi un tml.).

Alga no 1750 EUR/mēnesī (10,38 EUR/stundā). Produkcijas pakošana, darbs ar iekārtām, mīklas sagatavošana uc. Pienākumi saistībā ar amatu.


Darbs metinātājiem MIG/MAG Nīderlandē.

Alga no 16 EUR/stundā bruto.
✔nodrošināta dzīvesvieta un bezmaksas transports uz/no darbu
✔visas sociālas garantijas, veselības apdrošināšana
✔ilgtermiņa līgums
Darbs ne mazāk kā 40h nedēļā. Prasības: angļu valodas zināšanas, sertifikāts nav nepieciešams, iepriekšēja pieredze, prasme lasīt rasējumus.


Darbs vistas filejas rūpnīcā Nīderlandē. Alga no 1750 EUR/mēnesī (no 10,67 EUR/stundā).

Darbs Nīderlandē vistas filejas rūpnīcā. Alga 10,67 EUR/stundā (no 1750 - 2000 EUR/mēnesī). Stabili nodrošinātas 40 - 50 (un vairāk) darba stundas nedēļā. Darbs sievietēm, vīriešiem, pāriem, ar/BEZ angļu valodas zināšanām. Izbraukšana pēc iespējas ātrāk. Darba devējs nodrošina ar dzīvesvietu (viens istabā), transports uz/no darbu. 
Pienākumi: darbs pie līnijas, produkcijas pakošana, šķirošana, kraušana, etiķešu līmēšana, kvalitātes pārbaude, darba vietas uzkopšana, darbs ar ražošanas iekārtām. 
Ilgtermiņa līgums, Nīderlandes sociālās garantijas. 


Darbs Nīderlandē mūrniekiem /brigādei ēku būvniecībā. Atalgojums sākot no 1900 - 2200 EUR/mēnesī neto (pēc nodokļu samaksas).

Tiek nodrošinātas 40 darba stundas nedēļā, kā arī virsstundas. Dzīves vieta nodrošināta, algu izmaksā reizi nedēļā. No brigādes tiek prasīts - vismaz 5 gadu pieredze, vismaz viens auto, vācu vai angļu valodas zināšanas vismaz vienai personai. Vēlama iepriekšēja darba pieredze Beļģijā, Vācijā vai Nīderlandē. Katram jābūt spējīgam mūrēt vidēji 500 ķieģeļus dienā.


Darbs pārtikas fabrikās Nīderlandē. Alga no 1750 EUR/mēnesī (no 10,38 - 10,70 EUR/stundā).

Ilgstošs darbs pārtikas fabrikās Nīderlandē (siera, pusfabrikātu un tml.). Alga no 1750 EUR/mēnesī (10,38 - 10,70 EUR/stundā). Dzīvesvieta nodrošināta, samaksa tiek ieturēta no darba algas. Transports uz/no darbu nodrošināts. Alga tiek izmaksāta ik nedēļu. Produkcijas pakošana, šķirošana, darbs ar iekārtām. 
Vajadzīgas angļu sarunvalodas zināšanas un vēlēšanās strādāt ilgtermiņā. 


Autoserviss Nīderlandē meklē speciālistu auto krāsošanā, pulēšanā, sagatavošanā. Darba alga no 1900 EUR/mēnesī (11,00 EUR/stundā ) + nodrošināta bezmaksas dzīvesvieta, labi darba apstākļi.

Darba alga tiek izmaksāta ik nedēļu. Darba pienākumi - auto krāsošana izmantojot dažāda veida krāsas un aprīkojumu, sagatavot virsmu krāsošanai, novērst defektus, pulēt. 
Prasbas kandidātiem - pieredze līdzīgā amatā, sertifikāti, rekomendācijas, angļu vai vācu sarunvaloda. 


Darbs C kategorijas autovadītājiem Nīderlandē. Alga 1850 - 2300 EUR/mēnesī (11,00 - 12,00 EUR/stundā).

Minimums 40 stundas nedēļā un vairāk. Pienākumi: preču iekraušana, izkraušana no auto, preču nogādāšana uz noteiktu adresi. Nepieciešama angļu valoda sarunvalodas līmenī. Jābūt strādīgam, veikt darbu kvalitatīvi. Ilgtermiņa līgums. Dzīvesvieta.


Darbs Nīderlandē jumiķim. Atalgojums sākot no 1900 - 2200 EUR/mēnesī neto (14,00 EUR/stundā) + bezmaksas dzīvesvieta.

Tiek nodrošinātas 40 darba stundas nedēļā. No darbinieka tiek prasīta pieredze dakstiņu jumtu likšanā, nīderlandiešu, vācu vai angļu sarunvaloda, savs auto, instrumenti un darba drēbes. Sociālās garantijas, izbraukšana pēc iespējas ātrāk.


Darbs Nīderlandē strādniekiem ziedu siltumnīcās bez/ar valodas zināšanām. Alga no 1750 EUR/mēnesī (no 9,94 EUR/stundā).

Darbs pie dažādu ziedu kopšanas, audzēšanas, komplektēšanas. Darba devējs nodrošina labiekārtotu dzīvesvietu un bezmaksas transportu uz/no darbu. Nopietna un atbildīga attieksme pret darbu.


Darbs jauniešiem Nīderlandē no 17 gadiem. 8 – 10 nedēļas: dārzkopībā, lauksaimniecībā. Alga no 1450 (7,86 EUR/stundā) līdz 1900 EUR/mēnesī (9,82 EUR/stundā).

Izmaksā ik nedēļu. Darba devējs stabili nodrošina 40 – 48 stundas nedēļā. Dzīvesviets un transports uz/no darbu nodrošināts. Pozitīvi, ja ir B autovadītāja apliecība. Nepieciešama angļu valodas sarunvaloda.
Darbs ir gan uz lauka, gan siltumnīcās pie ziediem un dārzeņiem.


Nepieciešami darbinieki Nīderlandē dārzeņu siltumnīcās gurķi/paprika/salāti/baklažāni/tomāti. Alga no 1750 - 1900 EUR/mēnesī.

Darbs pie dažādu dārzeņu, ziedu kopšanas, audzēšanas, komplektēšanas, pakošanas. Darba devējs nodrošina labiekārtotu dzīvesvietu un transportu uz/no darbu. 
Vajadzīgas angļu sarunvalodas zināšanas, nopietna un atbildīga attieksme pret darbu.


Darbs Nīderlandē lauksaimniecībā ar labu angļu valodu un traktortehnikas vadītāja apliecību. Darba devējs pērk biļeti. Atalgojums no 1800 EUR/mēnesī (10,00 EUR/stundā).

Pilnas slodzes darbs. Nodrošināta dzīvesvieta, sociālās garantijas. Dzīvesvieta blakus darbam. 


Darbs Nīderlandē avio veļas mazgātavās. Alga no 1750 EUR/mēnesī ( no 10,49 EUR/stundā). 40 stundas nedēļā, iespējamas virstundas.

Dzīvesvieta nodrošināta. Sociālās garantijas. Darbiniekiem nepieciešams angļu vai poļu valodas pamatzināšanas. 
Pienākumi: veļas šķirošana; veļas iekraušana/izkraušana no veļasmašīnām, veļasžāvētājiem; veļas locīšana, pakošana un tml. 


Darbs makaronu fabrikā Nīderlandē. Alga no 1750 EUR/mēnesī (no 10,38 EUR/stundā).

Dzīvesvieta nodrošināta, samaksa tiek ieturēta no darba algas. Transports uz darbu nodrošināts. Alga tiek izmaksāta ik nedēļu. Produkcijas pakošana, šķirošana, darbs ar iekārtām.
Vajadzīgas labas angļu sarunvalodas zināšanas un vēlēšanās strādāt ilgtermiņā.


Darbs siera fabrikā Nīderlandē. Alga no 1800 EUR/mēnesī (no 10,70 EUR/stundā).

Nodrošināta labiekārtota dzīvesvieta, samaksa tiek ieturēta no darba algas. Transports uz/no darbu nodrošināts. Alga tiek izmaksāta ik nedēļu. Produkcijas pakošana, šķirošana, darbs ar iekārtām.
Vajadzīgas labas angļu sarunvalodas zināšanas un vēlēšanās strādāt ilgtermiņā.


Piedāvājam vakances darbam Nīderlandē lauksaimniecībā. Alga no 1750 līdz 2100 EUR/mēnesī (9,97 EUR/stundā) + bonusi. Vienota likme neatkarīgi no vecuma.

Mājputnu kopšana, vakcinēšana, kraušana būros, uzkopšanas darbi u.c. pienākumi saistībā ar amatu. Aicināti pieteikties kandidāti ar labu fizisko sagatavotību un angļu valodas pamatzināšanām. Izbraukšana pēc iespējas ātrāk.


Darbs autoiekrāvēja vadītājam Nīderlandē. Alga no 2035 EUR/mēnesī (no 11,97 EUR/stundā).

Darbs autoiekrāvēja (heft-truck) vadītājam Nīderlandē. Atalgojums 11,97 EUR/stundā (no 2035 EUR/mēnesī). Darba pienākumi: preču kraušana, pārvietošana ar iekrāvēju, iekrāvēja tehniskā stāvokļa kontrole. Nepieciešamas angļu valodas zināšanas, pieredze noliktavas darbos, vēlams sertifikāts. Nodrošināta dzīvesvieta un transports uz darbu. Visas sociālas garantijas.


Ilgtermiņa darbs Nīderlandē CNC operātoram. Alga 12,00 - 15,00 EUR/stundā (no 2000 - 3000 EUR/mēnesī).

Darbam Nīderlandē meklē CNC operatorus. Atalgojums 12,00 - 15,00 EUR/stundā (no 2000 - 3000 EUR/mēnesī), algu maksā ik nedēļu. Nodrošinātas 40 darba stundas nedēļā un virsstundas, bezmaksas trasports uz un no darba, nodrošināta dzīvesvieta. Prasības kandidātiem: pieredze darbā ar CNC tehniku, angļu valodas zināšanas. 


Darbs strādniekiem ūdensvada ierīkošanā Nīderlandē. Alga no 1950 EUR/mēnesī (no 11,65 EUR/stundā).

Darbs strādniekiem ūdensvadu ierīkošanā Nīderlandē. Alga 11,65 EUR/stundā (no 1950 EUR/mēnesī). Dzīvesvieta un transports uz/no darbu nodrošināts. Ilgtermiņa darbs. Nepieciešamas angļu valodas zināšanas, vēlama B autovadītāja apliecība. 


Darbs Nīderlandē ekskavatora mehāniķim. Alga 12,00 EUR/stundā vai 1900 EUR/mēnesī neto (pēc nodokļu nomaksas).

Pilnas slodzes darbs (40 stundas nedēļā), sestdiena, svētdiena brīva. Dzīvesvieta un ceļš no/uz darbu tiek nodrošināts. Sociālās garantijas.
No darbinieka tiek prasīts:
iepriekšēja mehāniķa pieredze; 
lasīt tehniskos rasējumus;
prasme strādat ar datoru, 
B kategorijas vadītāja apliecība;
angļu valodas zināšanas.


Piedāvājam vakances darbam Nīderlandē lauksaimniecībā. Atalgojums no 1800 EUR/mēnesī vai 80,00 EUR/dienā (pēc nodokļu nomaksas).

Aicināti pieteikties kandidāti ar labu fizisko sagatavotību un angļu valodas pamatzināšanām.


Darbs Nīderlandē tehniskajam darbiniekam montēt vertikālās transporta jostas lauksaimniecības tehnikai. Alga 1700 EUR/mēnesī (11,00 EUR/stundā neto) pēc nodokļu nomaksas.

Pilnas slodzes darbs (40 stunda nedēļā) + virsstundas, sestdiena un svētdiena brīva. Dzīvesvieta un ceļš no/uz darbu tiek nodrošināts. Sociālās garantijas. Darbu var uzsākt pēc iespējas ātrāk.
No darbinieka tiek prasīts: 
iepriekšēja pieredze šādā vai līdzīgā amatā, 
laba fiziskā sagatavotība, 
spēja strādāt augstumā līdz 50m, 
B. kat vadītāja apliecība
angļu valodas zināšanas.


Nīderlandē nepieciešami tehniskie darbinieki. Alga no 1800 - 2000 EUR/mēnesī (10,50 - 12,00 EUR/stundā).

Apmaksāta dzīvesvieta. Tiek nodrošinātas 40 darba stundas nedēļā. 
Darba ilgums: īstermiņa projekti un ilgtermiņa. Nepieciešamas tādas profesijas kā: elektriķi, jumiķi (cinka jumti), auto krāsotāji u.c. Nepieciešamas: angļu vai vācu sarunvalodas zināšanas, iepriekšējā pieredze.


Nīderlandē nepieciešams elektriķis (elektrības sadales kastu montāža, darbs ar rasējumiem). Alga 11,00 EUR/stundā.

40 darba stundas/nedēļā. Bezmaksas dzīvesvieta. Īstermiņa un ilgtermiņa projekti.
Nepieciešamas: angļu vai vācu sarunvalodas zināšanas, iepriekšējā pieredze.


Brīvas vakances vispārējiem strādniekiem gaļas fabrikā Nīderlandē. Alga no 1750 EUR/mēnesī (atkarīgs no vecuma/pieredzes).

Tiek garantētas vismaz 40 un vairāk darba stundu nedēļā, jābūt labai fiziskai sagatavotībai. Prasības: prasme sarunāties angļu valodā, nopietna un atbildīga attieksme pret darbu.
Nodrošināta labiekārtota dzīvesvieta. Bezmaksas transports no/uz darbu.